Takım Bütçelendirme
Raporlama

Çalışanlarınızı takımlara ayırın, takımlara özel bütçelendirme yapın, harcamalarınızı daha kolay bir şekilde takip edin. Ay sonunda harcamalar birbirlerine karışmasın.

Bilinçsiz Harcamalardan Kaçının

Harcama Limitleri Oluşturun

Onay Süreçleri Geliştirin

Aylık Detaylı Raporlama

Çalışanlarınızı takımlar halinde takip edin

Çalışanlarınızı takımlara atayarak ve her takıma özel bütçelendirme vererek, hangi takımın ne kadar harcama yaptığını daha kolay bir şekilde analiz edin. Ay sonu ek masraflar sizi şaşırtmasın.

Takımlara özel harcama onay sistemi oluşturun

Her takımın harcama alışkanlıkları farklı olabilir. Bu süreçlerde daha fazla vakit kaybetmemek için her takıma özel harcama onay sistemi kurgulayabilir, takıma özel bütçelendirme yapabilirsiniz.

Şirketler ve Çalışanları için Mükemmel Bir Çözüm

Finansal süreçler içinHer departman ve takımı kendi bütçelerini yönetmeye teşvik ederek, daha düzenli bir çalışma ortamı sunar.
Süreç yöneticileri içinHarcama süreçlerinde daha hızlı kararlar almaya olanak sağlar ve her harcama talebini daha detaylı bir şekilde sistemde kaydeder.
Çalışanlar içinHarcama formu doldurma sürecini pas geçerek, harcama süreçlerinde daha az vakit kaybederler. Motivasyonlarını kaybetmeden işlerine odaklanabilirler.

Şirket harcamalarınız ile daha fazla zaman kaybetmeyin!


6493 Sayılı KANUN*
KAPSAMINDA YETKİLİ
KURULUŞ
Sipay Elektronik Para ve
Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Temsilci Kodu
8383400007
sipay temsilcileri listesi
OKUT DOĞRULAT

* Almanpay Bilişim Teknolojileri A.Ş., SiPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“SiPay”) ile arasındaki temsilcilik sözleşmesi doğrultusunda; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun (“Kanun”) kapsamında elektronik para ve ödeme kuruluşu olan SiPay’in temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda, işbu dijital platform üzerinde sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. nezdinde lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşu olan SiPay tarafından sunulmaktadır.”