Harcama Onay Sistemi

Tüm şirket harcamalarınızı tek bir panel üzerinden takip ve kontrol edin. Şirketiniz adına harcanan her kuruştan haberiniz olsun.

Risk Faktörlerinden Kurtulun

Harcama Limitleri Oluşturun

Onay Süreçleri Geliştirin

Zamandan Kazanın

Her takımınız için ayrı harcama onay süreçleri oluşturun

Çalışanlarınızdan takımlar oluşturarak her takımınıza özel harcama onay süreçleri oluşturabilir, her harcama limitine özel onay yetkisine sahip çalışanlarınızı ekleyebilirsiniz. Bu sayede harcama yönetimizi daha güvenli ve pratik bir hale getirebilirsiniz.

Kontrollü ve güvenli harcama kanalları oluşturun

Çalışanlarınızın harcama süreçlerini daha kontrollü ve güvenli bir hale getirmek istiyorsanız, ön ödemeli sanal kart hizmetimizi kullanarak çalışanlarınızın internet harcamalarında kullanabilecekleri sanal kartlar oluşturabilirsiniz.

Harcamalarınızın tümünü anında monitörleyin

Tüm çalışanlarınızın ve takımlarınızın harcamalarını ve harcama talep detaylarını anlık olarak monitörleyebilir ve gözlemleyebilirsiniz. Para akışınızı kontrol edebilir ve yapılan harcamaların takım bütçelerine olan etkisini inceleyebilirsiniz.

Harcama süreçlerindeki pratiklik çalışan motivasyonunu direkt etkiler

Tüm çalışanlarınızın harcama akışlarını inceleyip ön muhasebesel süreçleri otomatikleştirmek şirket adına çok ciddi zaman kazandıracak bir süreçtir. Çalışanların para isteme dertlerinin olmadığı, şirket sahiplerinin harcama bütçelerini anlık gördüğü bir yapıda herkes asıl işine odaklanır.


6493 Sayılı KANUN*
KAPSAMINDA YETKİLİ
KURULUŞ
Sipay Elektronik Para ve
Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Temsilci Kodu
8383400007
sipay temsilcileri listesi
OKUT DOĞRULAT

* Almanpay Bilişim Teknolojileri A.Ş., SiPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“SiPay”) ile arasındaki temsilcilik sözleşmesi doğrultusunda; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun (“Kanun”) kapsamında elektronik para ve ödeme kuruluşu olan SiPay’in temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda, işbu dijital platform üzerinde sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. nezdinde lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşu olan SiPay tarafından sunulmaktadır.”