Harcama Fiş/Fatura Takip Modülü

Harcama süreçlerinizi başından sonuna kadar takip edin, çalışanlarınız yaptığı her harcamanın fiş/fatura görselini sisteme yüklesin, ay sonu fiş/fatura toplama derdinden kurtulun.

Tüm Aksiyonları Takip Edin

Tüm Aksiyonları Takip Edin

Faturalarınızı Güvenle Saklayın

Onay Süreçleri Geliştirin

Harcamalarınızı başından sonuna adım adım takip edin

Çalışanlarınızın harcamalarını başından sonuna kadar adım adım takip edin. Harcama taleplerini onaylayın, ödeme kanalları oluşturun, çalışanlarınız yaptıkları harcamaların fiş fatura görsellerini sisteme eklesin.

Her harcamanın fiş/fatura görsellerini monitörleyin

Her ay sonu fiş/fatura toplama derdinden kurtulun. Çalışanlarınız harcama sonunda çıkan fiş/fatura görsellerini sisteme yüklesin, ön muhasebe süreçleriniz pratikleşsin.

Ay sonu fiş / fatura toplama sorunu ile uğraşmayın, süreçlerinizi pratikleştirin!


6493 Sayılı KANUN*
KAPSAMINDA YETKİLİ
KURULUŞ
Sipay Elektronik Para ve
Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Temsilci Kodu
8383400007
sipay temsilcileri listesi
OKUT DOĞRULAT

* Almanpay Bilişim Teknolojileri A.Ş., SiPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“SiPay”) ile arasındaki temsilcilik sözleşmesi doğrultusunda; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun (“Kanun”) kapsamında elektronik para ve ödeme kuruluşu olan SiPay’in temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda, işbu dijital platform üzerinde sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. nezdinde lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşu olan SiPay tarafından sunulmaktadır.”