Şirket harcamalarınıza özel çözümler

Şirket harcamalarınızı daha güvenli bir hale getirmek için sanal ve fiziksel kart hizmetlerini kullanın, harcamalarınızı daha kontrollü ve güvenli bir hale getirin.

Havale / EFT Süreçleri Pratikleşsin

Güvenli Ödeme İçin Sanal Kart

Ön Ödemeli Şirket Kartları

Harcama Riskleriniz Azalsın

İnternet alışverişleriniz için sanal kart hizmet

İnternet üzerinden yapılan hizmet ve ürün alımları için çalışanlarınıza özel sanal kartlar çıkarın, harcamalarınızı daha güvenli hale getirin.

Çalışanlarınız masrafları için şirket kartlarını kullansın

Çalışana geri ödeme süreçlerini minimuma indirmek için çalışanlarınıza özel fiziksel kartlar çıkarın, çalışanlarınız içerisine yüklenen bakiye kadar harcama yapsın. Harcama süreçleriniz daha pratikleşsin.

Havale / EFT süreçlerinizi pratikleştirin

Hizmet alımı ve çalışana geri ödeme süreçleriniz için yapılan Havale / EFT için ayrı talepler oluşturun, onay halinde işlem otomatik olarak gerçekleşsin.

Harcama süreçlerinizi daha pratik ve güvenli bir hale getirin!


6493 Sayılı KANUN*
KAPSAMINDA YETKİLİ
KURULUŞ
Sipay Elektronik Para ve
Ödeme Hizmetleri A.Ş.
Temsilci Kodu
8383400007
sipay temsilcileri listesi
OKUT DOĞRULAT

* Almanpay Bilişim Teknolojileri A.Ş., SiPay Elektronik Para ve Ödeme Hizmetleri Anonim Şirketi (“SiPay”) ile arasındaki temsilcilik sözleşmesi doğrultusunda; 6493 sayılı Ödeme ve Menkul Kıymet Mutabakat Sistemleri, Ödeme Hizmetleri ve Elektronik Para Kuruluşları Hakkında Kanun (“Kanun”) kapsamında elektronik para ve ödeme kuruluşu olan SiPay’in temsilcisi sıfatıyla faaliyet göstermektedir. Bu doğrultuda, işbu dijital platform üzerinde sunulan ödeme ve elektronik para hizmetleri Türkiye Cumhuriyet Merkez Bankası A.Ş. nezdinde lisanslı bir ödeme ve elektronik para kuruluşu olan SiPay tarafından sunulmaktadır.”